Ahmet Kaya – Ülkemde Son Turnem

yonetim 24 Ocak 2018 Yorum yapılmamış

Ölmeyen Ahmet Kaya Şarkıları

 

Kaç nesil onunla büyüdü ve kaç nesil daha onun şarkılarını dinleyerek büyüyecek. Türk müziğinin ünlü sesi Ahmet Kaya ölümünün ardından dahi hala şarkıları ile kalplere dokunmaya, ruhları iyileştirmeye devam ediyor. Birbirinden güzel şarkılar besteleyen ve bizlere sunan sanatçı aramızdan erken ayrılsa da eserleri ile varlığını sürdürmeye devam ediyor. Ahmet Kaya – Ülkemde Son Turnem de onu özleyenler için bir bakıma teselli oluyor. Eğer siz de Ahmet Kaya haranı iseniz mutlaka sitemizden bu parçayı dinleyin.

Ölümsüz Sanatçılarla Buluşun

Web sitemiz hizmetlerinde sizlere her açıdan ölümsüzleşmiş şarkılar dinletmek istiyor çünkü en iyi parçalarla buluşmanız kendinizi daha iyi hissetmeniz anlamına gelir. Ahmet Kaya Ülkemde Son Turnem eseri de ölümsüz şarkılardan biri olduğundan sizler de bu eseri dinleyerek nostalji yapabilir ve kendinizi yeniden bu büyük ustanın sesine bırakabilirsiniz. Elbette çok sevdiğiniz tüm parçaları sitemizden müzik indir linkleri sayesinde indirme şansınız da bulunuyor.

Şarkılardan Uzak Kalmayın

Şarkılardan uzak kalmayın ve eski veya yeni her parçayı dinlemeye gayret edin. Şarkılar ölümsüzdür ve hangi zamanda olursanız olun bundan yıllar önce yapılmış bir şarkıyla gözleriniz dolabilir veya dans  etmeye başlayabilirsiniz. Müziğin evrensel oluşu da böyledir. Tıpkı Ahmet Kaya Ülkemde Son Turnem eserinde olduğu gibi, sanatçılar aramızda olmasalar dahi bizler onların eserlerini dinleyerek hala onların burada olduğunu hissedebilir ve bir bakıma onlara saygımızı göstermiş oluruz.

 

 

 

 

 

Facebook Yorumları

Whatsapp'da Paylaş
Mart 2018
P S Ç P C C P
« Şub    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031